Schade: schadevrij
De Cat E2-serie minihydraulische graafmachines zijn ontworpen om de solide prestaties van hun voorgangers uit de E-serie voort te zetten, terwijl ze nog meer waarde toevoegen voor de klant. Het nieuwe High Definition Hydraulic (HDH)-systeem, het opnieuw ontworpen bedieningsstation en het verbeterde digitale bedieningspaneel dat speciaal is ontworpen voor Cat Mini-graafmachines – COMPASS (Complete, Operation, Maintenance, Performance And Security System) – zijn allemaal standaardfuncties die de prestaties verbeteren en de waarde verhogen."
Door de jaren heen hebben wij een showroom opgebouwd waar wij trots op zijn. Drie hallen gevuld met jong, gebruikte bouwmachines én onderdelen. Wij nodigen je graag uit om een langs te komen bij ons op locatie. Hier kun je alle machines op voorraad bekijken en krijg je een impressie van het familiebedrijf.
Van het eerste kopje koffie tot aflevering aan huis: samen doorlopen wij het volledige traject. Wil je een machine (ver)kopen vanuit het buitenland? Ook dat is geen probleem. Bij Van Gurp nemen wij je zorgen uit handen.